Wembley

890.00ден

Димензии: 61cm x 91.5cm (24″ x 36″)

Категорија:

Едни од најголемите изведувачи досега познати, овој постер е сигурен дека ќе додаде живот во вашиот дом. Прикажувајќи ја неговата иконска поза, Фреди Меркјури се појави на овој впечатлив постер, директно од нивната огромна магиска турнеја во 1986 година. Снимено во живо на нивната турнеја од Вембли, ДВД-то на шоуто стигна до 5 пати платинум, покажувајќи го огромното следење на овој мега-бенд. Овој постер е лесно купување за секој обожавател на Queen или Меркјури и апсолутно мора да го имате во вашата колекција!

  • Регистрирај се
Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-маил. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил