Smiley Nirvana Poster

890.00ден

Димензии: 61cm x 91.5cm (24″ x 36″)

Категорија:

Додадете легендарни слики од рокенрол на вашиот ѕид, претворете ја секоја просторија во место погодно за рок Богот. Оваа иконска слика од Нирвана е креирана од фронтменот Курт Кобеин и е прикажана на групите кај нивното рано промотивно работење и кај флаери од свирките. Жолтото смајли е симбол на одлична музика и е исто толку позната, а гитарите и тапаните рифовите се синоним за групите со силен звук.

  • Регистрирај се
Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-маил. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил