Movie One Sheet, Pulp Fiction

890.00ден

Димензии: 61cm x 91.5cm (24″ x 36″)

Категорија:

Филмски постер: Филмот кој навистина го доведе Квентин Тарантино во погледот на јавноста; тој веќе го имаше подземниот класичен хит ‘Reservoir Dogs’ и сценариото за ‘Natural Born Killers’ и ‘True Romance ; но во овој филм „Pulp Fiction“ ги собра сите свои одлични идеи, заедно со една од најголемите саундтраки во кината и е третман за повторно и повторно гледање.

  • Регистрирај се
Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-маил. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил