Fingers

890.00ден

Категорија:

Макси Постер: Американскиот рапер Еминем се здоби репутација на лошо момче од неговата слава во 1999 година и овој црно-бел постер со кој ѕвездата смело позира со средните прсти кон камерата е сведоштво за тоа. Проблематичен, но сепак неизмерно талентиран, Еминем, чие вистинско име е Маршал Матерс, изгледаше разурнато и подготвено да оди против црната позадина на овој плакат што е задолжително за секој обожавател на раперот.

  • Регистрирај се
Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-маил. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил