Action Figures, Star Wars Poster

690.00ден

Големина: 61cm x 91.5cm (24″ x 36″)

Категорија:

Повторете ја носталгијата на „Војна на Sвездите“ со овој иконски постер кој содржи низа од вашите омилени ликови. Првично гледано со страниците од стрипот, овој класичен дизајн на фигурите во акција. За сите љубители на класичниот sci-fi филм, ова   e постер што треба да го додаде во вашата колекција.

  • Регистрирај се
Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-маил. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил