AC / DC ЦРВЕНО БЕЛО ЛОГО, БЕЈЗБОЛ КАПА

1,990.00ден

Големина: Една големина им одговара на сите
Официјален лиценциран производ

Ако сте во потрага по класична капа, тогаш не барајте повеќе. Оваа брилијантна капа од AC / DC го карактеризира непогрешливото лого со гром. Бидете сигурни дека ќе изгледате во рок стил следниот пат кога ќе излезете со оваа прекрасна капа. Офцијална стока.

  • Регистрирај се
Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-маил. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил