65 Millions Years In The Making

690.00ден

Категорија:

Мислите дека диносаурусите се изумрени? Тогаш подобро ќе размислите повторно! Со бескрајни протоци на пари на располагање и имагинативен ум, филантропот, Johnон Хамонд и неговиот тим генетски научници, ја срушија ДНК-секвенцата, сето тоа благодарение на фосилизиран комарец, стар над 65 милиони години! Донесувајќи ја акцијата на екранот донесена во 1993 година, режијата на Стивен Спилберг цврсто ја смести оваа епска праисториска авантура во салата на славните кога станува збор за култни класици! Одликувајќи се со оригиналниот филмски резултат, овој прекрасен плакат од Jurassic Park го вклучува скелетското лого што се гледа на портите на паркот и е комплетно со додавање на сите големи холивудски имиња кои глумеа во возбудливата авантура.

  • Регистрирај се
Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-маил. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил